Vaikų sporto kompleksas "Rannyj Start STANDART"("Ankstyvasis ugdymas") pilna komplektacija

Pagrindinis Prekių katalogas Namų sporto kompleksai Vaikų sporto kompleksas "Rannyj Start STANDART"("Ankstyvasis ugdymas") pilna komplektacija

Vaikų sporto kompleksas "Rannyj Start STANDART"("Ankstyvasis ugdymas") pilna komplektacija

314,90 €

Sandėlyje: Nėra

Prekės kodas: 00186

Tvirtinimas: pastatomas ant grindų/žemės

Maksimali apkrova: 90 kg

Gamintojas: Rusija

Tai yra unikalus sporto-žaidimų kompleksas „penki viename“.
Savo unikalios konstrukcijos dėka kompleksas „Rannyj start STANDART“("Ankstyvasis ugdymas) gali būti naudojamas penkiose skirtingose pozicijose – kompleksą galima tiesiog apversti kita briauna, išskyrus pačią viršutinę. Tokiu būdu palaikomas nuolatinis vaiko susidomėjimas kompleksu.
 
Kompleksas yra sukurtas, atsižvelgiant į vaiko pirmųjų metų fiziologinius ypatumus. Mažytė vaiko rankytė patogiai apglėbia visus komplekso skersinius, tarpas tarp skersinių leidžia vaikui lengvai juos pasiekti, patogiai užlipti ir nulipti.
 
Vaikų sporto kompleksas „Rannyj start STANDART“("Ankstyvasis ugdymas") yra skirtas vaikams nuo gimimo iki 4 – 4.5 metų. Unikali konstrukcija ir dizainas suteikia galimybę užauginti fiziškai stiprų mažylį. Jau nuo pat gimimo Jūs galite guldyti mažylį ant kalniuko. Antras etapas – ropojimas: mažylis mokosi ropoti būtent ant kalniuko, o vėliau ‑ stotis, laikydamasis už kopėtėlių skersinių.
Įvaldęs kalniuką ir išmokęs ropoti, Jūsų mažylis galės laisvai judėti komplekso viduje, laikydamasis už įvairių turėklų.
 
Komplektacija:
-       Konstrukcija (pasvirusi švediška sienelė iš septynių laiptelių, kopėtėlės „Langeliai“ su dideliais atstumais tarp laiptelių, viršutinėje konstrukcijos dalyje ‑ kopėtėlės vaikščioti rankomis su keturiais laipteliais),
-       Sportinis kilimėlis,
-       Kalniukas.
Pilna komplektacija leis naudotis kompleksu visose padėtyse. Kalniukas padės mažyliui išmokti ropoti, stotis ir vaikščioti. O vyresniam vaikučiui taps mėgstamiausia sporto ir žaidimų priemone. Sporto kompleksas „Ankstyvasis ugdymas“ puikiai dera prie vaikų kambario interjero.
 
Komplekso išmatavimai pagrindinėje padėtyje:
Aukštis – 105 cm
Pagrindo plotis – 105 cm
Pagrindo ilgis – 129 cm

REKOMENDUOJAMI PRIEDAI