Vaikų sporto kompleksas "Rannyj Start OLIMP"("Ankstyvasis ugdymas") pilna komplektacija

Pagrindinis Prekių katalogas Namų sporto kompleksai Vaikų sporto kompleksas "Rannyj Start OLIMP"("Ankstyvasis ugdymas") pilna komplektacija

Vaikų sporto kompleksas "Rannyj Start OLIMP"("Ankstyvasis ugdymas") pilna komplektacija

439,90 €

Sandėlyje: Yra

Prekės kodas: 00189

Tvirtinimas: pastatomas ant grindų/žemės

Maksimali apkrova: 200 kg

Gamintojas: Rusija

+

Tai universalus ir daugiafunkcinis sporto ir žaidimų kompleksas, skirtas vaikams nuo 3 metų. Jis yra saugus, naudojamas keliose skirtingose padėtyse, gali būti naudojamas kaip patalpoje, tai ir lauke. Papildomos kopėčios gali būti tvirtinamos prie bet kurio skersinio.
Šis kompleksas pranoksta savo pirmtakus dydžiu, taip pat yra gaminamas iš didesnio skersmens vamzdžių. Atlaiko apkrovą iki 200 kg.
 
Tinka ne tik ikimokyklinio amžiaus vaikams, bet ir jaunesnių klasių moksleiviams – nuo šiol „Rannyj start“("Ankstyvasis ugdymas") gali būti įdomus net paaugliams!
Komplekso skersiniai, skirti laipiojimui, padės ūgtelėjusiems vartotojams tęsti savo fizinių gabumų tobulinimą – judrumą, lankstumą, jėgą, judesių koordinaciją, paverčiant sportą įdomiu žaidimu. Tai yra pats funkcionaliausias sporto kompleksas iš visos „Rannyj start“("Ankstyvasis ugdymas") serijos.
 
Vaikams ypatingai patiks pratimai ant strypo – ši papildoma vertikali atrama suteikė kompleksui „kietumą“ ir ganėtinai praplatino jo galimybes. Pasinaudojus šiuo strypu, galima greitai nusileisti į apačią, aplenkiant kopėčias, perlipti iš vienos komplekso pusės į kitą. Padėtyje „maniežas“, šis strypas pavirsta dideliu skersiniu (turniku) per jį galima perlipti, daryti kūlversčius, karstytis ir net stovėti ant jo ar juo vaikščioti, laikantis už komplekso šonų.
Šiame komplekse yra ir mažas skersinis – galima mokytis daryti kūlversčius, nebijant nukristi iš didelio aukščio. Antros kopėčios su padidintais atstumais tarp laiptelių: galima ne tik užsiropšti į viršų, bet ir įlipti į vieną iš langelių.
 
Komplektacija:
-       Konstrukcija,
-       Sportinis kilimėlis,
-       Papildomos kopėčios.
 
Komplekso išmatavimai pagrindinėje padėtyje:
Aukštis – 135 cm
Pagrindo plotis – 150 cm
Pagrindo ilgis – 185 cm

REKOMENDUOJAMI PRIEDAI