Medinis vaikų sporto kompleksas KIDWOOD "Berželis"

Pagrindinis Prekių katalogas Namų sporto kompleksai Medinis vaikų sporto kompleksas KIDWOOD "Berželis"

Medinis vaikų sporto kompleksas KIDWOOD "Berželis"

249,90 €

Sandėlyje: Nėra

Prekės kodas: 00190

Tvirtinimas: pastatomas ant grindų/žemės

Maksimali apkrova: 90 kg

Gamintojas: Rusija

Medinis žaidimų kompleksas tinka vaikams nuo 2 metų. Idealiai tinka mažoms patalpoms.
Kompaktiškai susilanksto, susideda iš kopėčių, skersinio, virvinio tinklo, sportinio kilimėlio. Naudojamas trijose padėtyse.
Kompleksas „Berželis“ puikiai tinka pratimams su pakabinamais aksesuarais. Pritvirtinkite gimnastinius žiedus arba virvines kopėtėles ir kompleksas įgaus daugiau pilnavertiškumo. Tinklas, esantis priešingoje pusėje nei sienelė su kopėčiomis, leidžia vaikui užsiropšti, perlipti per viršutinį skersinį ir leistis kopėčiomis. Be to, tinklas gerai treniruoja pėdą – reikia tik būti basa koja (be avalynės ar kojinių)! Patiems mažiausiems sportininkams mes rekomenduojame naudoti tinklo langelius, skirtus kamuoliuko įdėjimui: taip jūs treniruojate vaiko rankytę ir lavinate koordinaciją.
 
Komplekso „Berželis“ aukštis puikiai tinka žaidimams ant trapecijos arba sūpynių. Stenkitės nesupti vaiko, tegu jis daro tai pats. Judesių amplitudė nebus didelė, tačiau vaikas išmoks suptis labai greitai. Kompleksas puikiai kombinuojamas su kitais sporto kompleksais, tvirtinamais prie sienos arba atremiamais. Reikia tik sujungti juos kalniuku – ir didžioji įdomi sistema paruošta. Atsivers begalinės komplekso galimybės, jeigu papildyti jį masažiniu bėgimo takeliu, laipiojimo sienele arba kopėtėlėmis „Eglutė“. Užtenka tik periodiškai keisti papildomo aksesuaro pasvyrimo kampą.
 
Komplektacija:
konstrukcija, virvinis tinklas, sportinis kilimėlis.
Tinka naudojimui uždarose patalpose.
Medžiagos: lakuota mediena (beržas), medvilnė.
 
Komplekso išmatavimai pagrindinėje padėtyje:
Aukštis – 135 cm
Pagrindo plotis – 100 cm
Pagrindo ilgis – 100 cm
Išmatavimai (sulankstyto) – 150x100x20 cm

REKOMENDUOJAMI PRIEDAI