Masažinė medinė lenta ("Rannyj start", "Kidwood")

Pagrindinis Prekių katalogas Sporto kompleksų ir skersinių priedai Masažinė medinė lenta ("Rannyj start", "Kidwood")

Masažinė medinė lenta ("Rannyj start", "Kidwood")

44,90 €

Sandėlyje: Yra

Prekės kodas: 00216

Maksimali apkrova: 60 kg

Gamintojas: Rusija

+

Masažinė medinė lenta skirta visiems "Rannyj start" ("Ankstyvasis ugdymas") bei "Kidwood" sporto kompleksams. 

 
Masažinė lenta su voleliais naudojama pėdos masažui. Rekomenduojame naudoti masažinę lentą kaip plokščiapėdystės profilaktikos priemone. Šio aksesuaro privalumas yra tame, kad masažas atliekamas be jokių papildomų pastangų: kaip vaikas bebandytų užpilti ar nusileisti nuo volelių lentos, jis savaime masažuoja savo pėdutę, blauzdos raumenis, nugarą.
 
Naudojama kaip kartu su sporto kompleksais, taip ir autonomiškai: lenta gali būti dedama tiesiog ant grindų be papildomų tvirtinimų.
 
Masažinė lenta su voleliais tvirtinama vienu kraštu prie komplekso skersinio. Pasvirusia plokštuma vaikas gali lipti į viršų arba leistis į apačią. Būtina pasaugoti vaiką pirmomis pažinimo su lenta akimirkomis!
 
Masažinė lenta gali būti naudojama, kaip vienas iš mini-estafetės arba kliūčių etapų, kaip pritvirtinta prie sporto komplekso, taip ir padėtyje ant grindų.
 
Siūlykite vaikui žaisti su šiuo aksesuaru: vežiokite mašinytes šiuo takeliu, leiskite kamuoliukus. Visa tai stimuliuoja vaiką pačiam lipti ant masažinės lentos ir ja naudotis.
 
Norime atkreipti ypatingai didelių sporto kompleksų, kurie tvirtinami prie grindų arba lubų, savininkų dėmesį: pagrindinė tokių kompleksų problema ‑ tik vienos plokštumos (vertikalios) buvimas. Tai labai sumažina vaiko galimybes. Padidinti pratimų kiekį padės masažinė lenta su voleliais!
Periodiškai keiskite lentos pasvyrimo kampą ir jūsų vaiko sportas bus labai aktyvus.
 
Lenta gali būti naudojama nuo 1 metų.
 
Pagaminta iš medienos.
 
Tvirtinama prie komplekso skersinių.
 
Lentos ilgis ‑ 1,20 m, plotis ‑ 0,4 m.